ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА

25.05.2020

ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА

Сьогодні галузь відновлюваної енергетики України не можна назвати стабільною. З одного боку, налагоджений інвестиційний клімат дає можливість стимулювати розвиток проєктів #ВДЕ і створювати нові робочі місця. За даними Bloomberg New Energy Finance, обсяг інвестицій у галузь становить понад $10 млрд. Експерти невпинно працюють над відновленням іміджу ВДЕ серед населення нашої країни, свідченням цього є те, що понад 24 000 сімей встановили приватні станції.

З іншого боку, нині держава планує переглянути «зелений тариф» і зупинити будівництво нових станцій, що призведе до фатального – неповернення інвестицій і зменшення робочих місць для населення. Тоді міжнародна інвестиційна репутація України й перехід на відновлювану енергетику опиняться під загрозою.
Поки Уряд працює над фінальною версією Меморандуму, експерти УАВЕ спільно з Kosatka.Media проаналізували запропоновані раніше сценарії перегляду «зеленого» тарифу.

❓Чи погіршиться фінансовий стан ДП «Гарантований покупець»? Як зміниться інвестиційний клімат і репутація України? Скільки втратять інвестори? І якими будуть втрати країни від судових позовів?

Відповіді на ці питання та коментарі фахівців – у спецпроекті👇
https://kosatka.media/posledstviya-peresmotra-zelenyh-tarifov

Возврат к списку