Вирішення спорів

Спори, що виникли із цього Договору, вирішуються шляхом двосторонніх переговорів уповноваженими представниками Сторін. У випадку недосягнення згоди шляхом переговорів, суперечки передаються на вирішення в господарські суди України, які мають відповідну юрисдикцію і розглядаються в установленому порядку згідно з чинним законодавством України.
Всі спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування договору поставки природного газу або в зв’язку з ним, або інші суперечки, які можуть виникнути при взаємодії між  постачальником і споживачем, будуть вирішуватися шляхом переговорів і консультацій.

У випадку виникнення будь-яких спірних питань, будь ласка звертайтеся за адресою пр.Соборний, 180 Запоріжжя 69035, Україна , з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, за телефоном +38(066) 171 - 55 - 05 , або на електронну пошту:  VEK@palivenergy.com.ua

Особа, відповідальна за врегулювання спорів: Директор Логійко Ігор Станіславович .

У випадку недосягнення згоди шляхом проведення переговорів споживач має право звернутися із відповідною заявою до Регулятора ринку природного газу та/або передати спір на розгляд до суду у  відповідності з чинним законодавством України.

Порядок розгляду вказаних скарг Регулятором передбачений     ст. 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».